Buz Pisti
Zeytinburnu Belediyesi Buz Adası

Avrupa’nın
en büyük buz pisti Zeytinburnu Buz Adası
sizi bekliyor.

Patenlerinizi giyin, Buz Adası’nın iki büyük pistinde buzda eğlencenin keyfini doyasıya çıkarın. Serbest buz pateninin yanı sıra Buz Adası Akademi eğitimleri ve buz sporu müsabakaları da Zeytinburnu Buz Adası’nda.

SERBEST SEANS TAKVİMİ İÇİN TIKLAYIN!

AVRUPA'NIN EN BÜYÜK BUZ PİSTİNDE
PATENLER SENİ BEKLİYOR!

BUZ ADASI AKADEMİ

Akademi kayıtları başladı!

Buz pistinde kaymayı seviyor ama daha iyisini yapmalıyım diyorsanız, her yıl yüzlerce genci buz sporlarına hazırlayacak Buz Adası Akademi tam size göre…

Buza ilk adımdan ileri beceri hareketlerine (denge çalışmaları yön değiştirmeler, sıçramalar, vb.) kadar tüm buz pateni ve buz hokeyi eğitimleri Buz Adası Akademi’de…

Spor, eğlence ve sanatı bir araya getiren buz pateni eğitimlerinde siz de yer alın, Artistik Buz Pateni ve Buz Hokeyi kariyerine giden bu keyifli yolculukta Buz Adası Akademi’nin bir parçası olun.

AVRUPA'NIN EN BÜYÜK BUZ PİSTİNDE
PATENLER SENİ BEKLİYOR!

Uluslararası standartlara sahip Zeytinburnu Buz Adası’nda, alt ve üst katlarda aynı anda hizmet verebilen iki ayrı buz pisti bulunuyor. 2 bin 400 kişilik tribünü bulunan ana sahada ulusal ve uluslararası spor müsabakaları, gösteri veya etkinlikler yapılırken, alt pist aynı anda serbest buz pateni ve antrenmanlar için kullanılabiliyor.

Zeytinburnu Buz Adası’nda, çocukları pistte eğlenen aileler için geniş fuaye ve kafeterya da yer alıyor. E-5 karayoluna, metro, tramvay, Marmaray, metrobüs ve otobüs duraklarına yakın olan konumuna, alternatif toplu taşıma hatlarıyla ulaşmak çok kolay. Açık ve kapalı otoparklarla konforlu imkanlar sunan Zeytinburnu Buz Adası'nda, spor salonu, aerobik salonu, kütüphane ve konferans salonundan da faydalanabilirsiniz.

Buz Adası aynı zamanda, adını Avrupa ve Türkiye Buz Hokeyi Şampiyonluğu’na yazdıran Zeytinburnu’nun başarı hikayesini yazan Zeytinburnu Belediyesi Buz Hokeyi Takımı’na da ev sahipliği yapıyor. Zeytinburnu Buz Adası’nda, basın toplantısı salonları ve TV yayın birimlerini destekleyecek üniteler de bulunuyor.

SOSYAL MEDYADA DA TAKİP ET! GELİŞMELERİ KAÇIRMA! TABİİ İSTERSEN:)