Zeytinburnu Belediyesi Buz Adası

BİLGİ VE İLETİŞİM İÇİN

444 1984

Veliefendi, Prof. Dr. Turan Güneş Cd. 67a, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

NASIL GİDERİM? İSTANBUL'UN HER YERİNDEN ÇOK KOLAY ULAŞABİLİRSİNİZ!

SOSYAL MEDYADA DA TAKİP ET! GELİŞMELERİ KAÇIRMA! TABİİ İSTERSEN:)

SIKÇA SORULAN SORULAR AKLINA BİR SORU MU TAKILDI?
DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TELEFONLA BİZİ ARAYABİLİRSİN.

Buz Adası’nda 7 yaş ve üzeri herkes, serbest seanslara katılabilir. Ancak 18 yaşını doldurmamış olan misafirlerimizin, seanslara anne veya babaları ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

Buz Adası’nda tecrübeli eğitmenlerimiz patene yeni başlayanlara yardımcı olmaktadırlar. Ayrıca pistin kenarlarında tutunma yerleri mevcuttur.

Serbest seanslarda, seans ücreti dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Paten ve koruyucu ekipmanları, seans boyunca tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz kendi ekipmanınızı yanınızda getirebilirsiniz. Ekipmanlarımız özel solüsyonlarla seans aralarında temizlenmektedir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Buz Adası tarafından özel ders verilmemektedir. Buz pateni veya buz hokeyi antrenörlük belgesi olan bir özel eğitmenle anlaştıysanız pistimizde serbest seanslarda özel ders alabilirsiniz. Eğer belgeli antrenörseniz, kendi öğrencinizle biletlerinizi almak kaydıyla pistlerimizi kullanabilirsiniz.

Cüzdan, telefon vb. kıymetli eşyalar için kilitli emanet dolaplarımız mevcuttur.

Buz Adası pistleri her mevsim 09:00 – 22:00 saatlerinde açıktır. Gün içinde serbest seans saatleri değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel seans bilgilerine buraya tıklayarak web sitemiz üzerinden, Biletix'ten ve telefon ile arayarak ulaşabilirsiniz. Pist dışında kalan kütüphane-pilates gibi hizmetlerin saatleri farklılık göstermektedir.

Yoğunluk durumuna göre her iki buz pistinde de serbest seans yapılabiliyor. Buz Adası pistlerinin ikisi de 1800 m2 olimpik ölçülerdedir. Her bir pisti aynı anda toplam 100’er kişi kullanabiliyor.

Buz Adası’nda aksilik yaşanmaması adına bütün önlemler alınıyor. Bununla birlikte, sağlık personelimiz seans saatleri boyunca hazır beklemektedir ve yeterli ekipmanımız mevcuttur. Buz pistinde paten giymeyi önleyen bazı ortopedik rahatsızlıklar, gebelik, kalp rahatsızlıkları ve ciddi solunum rahatsızlıkları kaymanıza engel olabilir.

Buz pistinde siz de seansa katılıp paten giyecekseniz çocuklarınızın yanında durabilirsiniz. Eğer seansa katılmayacaksanız çocuğun dikkatinin dağılmaması ve pist giriş çıkışlarının sirkülasyonunu etkilememek adına pist dışında durmamanızı rica ederiz. Seans süresince çocuklarınızın yanında durmak zorunda değilsiniz. Çocuğunuz derste veya serbest seansta iken tribün ya da kafeteryada bekleyebilir ve pisti seyredebilirsiniz. Çocuklarınız, tecrübeli eğitmenlerimiz gözetiminde rahatlıkla seanslarını tamamlayabilirler.

Buz Adası’nda, serbest seanslarda karışıklık olmaması adına üyelik sistemi bulunmamaktadır. Gitmek istediğiniz seans için bilet almanız gerekmektedir.

Buz Adası’nda sıcaklık yaklaşık 12°C’dir. Pistlerin ısı derecelerinin korunması ve bozulmaması adına belirlenen ısı aralığında kalmaları zorunludur. Bu sebeple Buz Adası’na kalın giysiler ile gelmek gerekmektedir.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmemenizi önemle rica ederiz.

Evcil hayvanlarınızı özel taşıma çantalarında, çanta veya kafesinden çıkarmamak koşulu ile getirebilirsiniz.

Buz Adası’nda alt pist sürekli açıktır. Üst pist, mayıs-eylül arasında, bakım ve sezon sonu olmasından dolayı kullanıma kapalıdır.

Seanslara kolaylıkla girebilmeniz için Biletix'ten biletinizi alıp gelmenizi öneririz. Biletinizi, gişeden de alabilirsiniz ancak seans yoğunluğuna göre gişede de biletler tükenebiliyor. Bu sebeple, katılmak istediğiniz seanstan yaklaşık 1 saat önce Buz Adasına gelmeniz, bilet alımınızı kolaylaştıracaktır. Buz Adası’nda 7 yaş ve üzeri herkes, serbest seanslara katılabilir. Ancak 18 yaşını doldurmamış olan misafirlerimizin, seanslara anne veya babaları ile birlikte gelmeleri gerekmektedir. Seans bilgileri için lütfen tıklayınız.

Erken rezervasyon mümkün değildir. Açık olan bütün seanslara Biletix üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz seansa bilet alabilirsiniz.

Etkinliğin iptal edilmesi haricinde biletin iptali, tarihinin değiştirilmesi veya başkasına devredilmesi mümkün değildir. Detaylı bilgi için Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 48. Maddesi ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'ni inceleyebilirsiniz.

Her bir seans 40 dakikadır. 20 dakika aradan sonra diğer seans başlar. İstediğiniz seansa, adet sınırı olmaksızın, biletinizi almak kaydıyla girebilirsiniz ancak profesyonel sporcu değilseniz 1’den fazla seansa üst üste girilmemesi tavsiye edilir.

Buraya tıklayarak sporcu seans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Buz Adası seanslarına girişte, Buz Adası tarafından hazırlanan muvafakat formu doldurup imzalanması gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin muvafakat formları ise aileleri tarafından imzalanmak zorundadır. Farklı bir imzalı evrak kabul edilmemektedir. buzadasi@zeytinburnu.bel.tr adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilir ve grup seansları hakkında bilgi alabilirsiniz.

444 1984 numaralı çözüm merkezimizi arayarak Buz Adası Akademi ve fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kayıt dönemleri kontenjana bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 7 yaş ve üzeri herkes, ilgili yaş grubu için sınıf oluşturulması kaydıyla Buz Adası Akademi’de eğitim alabilir. Biletler için lütfen tıklayınız.

Buz pistinde kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte, 8-10 derste temel kayma becerisi kazanılmaktadır. Buz Adası Akademi’yi başarıyla bitiren herkese sertifika verilmektedir.

Buz Adası Akademi için nakit veya kredi kartı ile tek çekim ödeme seçenekleri mevcuttur.

Buz Adası, Veliefendi, Prof. Dr. Turan Güneş Cd. 67a, 34025 Zeytinburnu/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Ayrıca buraya tıklayarak Buz Adasına ulaşabilirsiniz.

Bize 444 1984 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bütün öneri ve görüşlerinizi Zeytinburnu Belediyesi web sitesinden veya 0212 413 11 11 numaralı telefon üzerinden Zeytinburnu Belediyesi Çözüm Merkezi’ne bildirebilirsiniz.

Buz Adası’na ait açık ve kapalı otoparkımız mevcuttur. Park ediş sürenize göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Lig maçları Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu YouTube kanalından canlı yayın yapılmaktadır. Ayrıca bazı özel maçlar, play-off ve şampiyonalar farklı tv kanallarında yayınlanmaktadır. Maç takvimine Federasyonun web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Buz Adası’nda bebek bakım odası ve mescit bulunmaktadır. Ayrıca spor salonu, pilates ve aerobik salonları, kütüphane, kablosuz internet (wi-fi), duş, kıyafet dolapları ve asansörlerimiz vardır.

Engellilerin/ Bebeklerin Buz Adası’nda maç izleyebilmesi için bina içerisinde olanaklar vardır. Buz Adası binası engelli dostu bir binadır.

Çocuklara özel yiyecek ve içeceklerimiz kafeteryada mevcuttur. Yapacağınız alışverişlerde kredi kartıyla ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Artistik buz pateni antrenörlüğü veya buz hokeyi antrenörlüğü (1. Kademeden itibaren) belgeniz varsa, Zeytinburnu Belediyesi Kariyer Merkezi’ne başvuru yapabilirsiniz.